محل تبلیغات شما

گاهی اوقات ،  در تنگی و سختی که قرار میگیرم صدا میزنم خداوندا مرا از این موقعیت نجات بده 
گاهی لحظاتی یادم میرود که برای همین زمانها انتخاب شدم تا خداوند مرا رشد دهد تا مرا بنا کند در خودش 
در قوت ، در صبر ، در ایمان ، در پاکی و سلامتی ، در حکمت و در پیروزی کامل بر شیطان . 
اما باز بخودم‌میام و به او میگم خداوندم نه به خواست من بلکه به خواست خودت در من عمل کن و من باعث جلال نامت شوم پس نامت را از طریق من که یه انسان خاکی هستم جلال بده انسانی که ساخت دست توست ولی تا قبل از شناخت تو ، مال تو نبودم بلکه شریر بر من مسلط بود 
اما الان من با تمامی دل و جانم باهمه ی فشارها و سختیها مال تو هستم و تو حاکم بر من باش و باتمام جانم میخوام بقیه ی عمرم نامت را جلال دهم پس جلال بده . 
و چقدر لذت بخشه که خداوندم بگوید جلال خواهم داد و تو مال منی و از تو محافظت میکنم تا به ابد زیرا تو را باخون خودم بدست اوردم 

دعا میکنم : که من و شما در هر دوره ای از زندگی و رشدمون هستیم محکم و ثابت قدم بمانیم  و اعلام كنيم كه حاكميت مطلق زندگي ام خداوند خداست و نور عيسي مسيح محافظ من است  پس اجازه بدیم روح القدس در ما عمل کند

اكنون جان من در اضطراب است. چه بگویم؟ آیا بگویم: 'ای پدر مرا از این ساعت برهان؟' امّا برای همین منظور به این ساعت رسیده‌ام. ای پدر، نام خود را جلال بده.» در آن وقت صدایی از آسمان رسید كه می‌گفت: آن را جلال داده‌ام و باز هم جلال خواهم داد.» 
یوحنا ۱۲ :۲۷ - ۲۸
مسیحیت راه نجات

مطلبی از صبر و خداوند

مشارکت ایمانداران

جلال ,تو ,، ,مرا ,نامت ,خداوند ,، در ,جلال بده ,را جلال ,از این ,مرا از

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sisilix International Relations